Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
районної ради
26 грудня 2013 року № 26-р

План заходів районної ради щодо виконання вимог Закону України
«Про засади запобігання і протидії корупції» на 2014 рік


№ п/п Зміст заходу Обґрунтування необхідності здійснення заходу Термін виконання Відповідальні виконавці

1. Організаційні заходи

1.1. Проводити наради-навчання з працівниками виконавчого апарату районної ради, з питань  профілактики корупції та боротьби з нею. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
1.2. Сприяти організації спільної антикорупційної роботи з райдержадміністрацією та сільськими радами з питань попередження і протидії корупційних діянь. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради. Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА
1.3. Аналізувати звернення громадян до районної ради, зі змісту яких вбачається порушення посадовими особами районної ради існуючого антикорупційного законодавства та перевіряти викладені в них факти. Результати перевірки з відповідними висновками та рекомендаціями розглядати на нарадах. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Закон України «Про звернення громадян Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
1.4. Підготовка довідкових матеріалів щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру для посадових осіб місцевого  самоврядування та депутатів районної ради. Закон України «Прозасади запобігання і протидії корупції“. Методичні рекомендації Міністерства юстиції  щодо запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
1.5. Забезпечувати нормативно – правовими актами України з питань антикорупційного законодавства керівників підприємств комунальної власності депутатів районної ради. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
1.6. Розмістити на веб-сайті районної ради план заходів районної ради щодо виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» на 2014 рік. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Березень 2014 року. Радник голови районної ради.

2. Підвищення правової освіти з питань запобігання і протидії корупційних проявів

 
2.1. Включити до плану навчання посадових осіб місцевого самоврядування вивчення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та інших нормативно - правових актів в сфері протидії корупції. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради
2.2. Проводити навчання з питань запобігання і протидії корупції, поглиблення знань антикорупційного законодавства та підвищення правової культури і свідомості працівників виконавчого апарату районної ради. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
2.3. Контролювати термін надання декларації посадовими особами виконавчого апарату районної ради , депутатами районної ади(пенсіонери, безробітні та само зайняті) щодо правильного заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
2.4. Формувати у посадових осіб органів місцевого самоврядування усвідомлення про важливість і відповідальність органів місцевого самоврядування, роз’яснювати їм правову відповідальність за корупційні правопорушення, інформувати про основні положення українського законодавства щодо протидії корупції. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
районної ради
22 грудня 2014 року № 25-р

План
заходів районної ради щодо виконання вимог Закону України
«Про засади запобігання і протидії корупції» на 2015 рік

№ п/п Зміст заходу Обґрунтування необхідності здійснення заходу Термін виконання Відповідальні виконавці

1. Організаційні заходи

1.1. Проводити наради-навчання з працівниками виконавчого апарату районної ради, з питань профілактики корупції та боротьби з нею. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
1.2. Сприяти організації спільної антикорупційної роботи з райдержадміністрацією та сільськими радами з питань попередження і протидії корупційних діянь. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради. Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА.
1.3. Аналізувати звернення громадян до районної ради, зі змісту яких вбачається порушення посадовими особами районної ради існуючого антикорупційного законодавства та перевіряти викладені в них факти. Результати перевірки з відповідними висновками та рекомендаціями розглядати на нарадах. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Закон України «Про звернення громадян» Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
1.4. Підготувати довідковий матеріал щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів районної ради. Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції“. Методичні рекомендації Міністерства юстиції щодо запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування. Січень, лютий 2015 року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
1.5. Забезпечувати нормативно – правовими актами України з питань антикорупційного законодавства керівників підприємств комунальної власності, депутатів районної ради. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року. Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради.
1.6. Розмістити на веб-сайті районної ради план заходів районної ради щодо виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» на 2015 рік. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Березень 2015 року. Радник голови районної ради.
1.6. Розмістити на веб-сайті районної ради план заходів районної ради щодо виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» на 2015 рік. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Березень 2015 року. Радник голови районної ради.

2. Підвищення правової освіти з питань запобігання і протидії корупційних проявів

2.1. Включити до плану навчання посадових осіб місцевого самоврядування вивчення проекту Закону України «Про запобігання корупції». Посадові обов’язки Протягом року Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради
2.2. Проводити навчання з питань запобігання і протидії корупції, поглиблення знань антикорупційного законодавства та підвищення правової культури і свідомості працівників виконавчого апарату районної ради. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради
2.3. Контролювати термін надання декларації посадовими особами виконавчого апарату районної ради , депутатами районної ради(пенсіонери, безробітні та само зайняті) щодо правильного заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради
2.3. Формувати у посадових осіб органів місцевого самоврядування усвідомлення про важливість і відповідальність органів місцевого самоврядування, роз’яснювати їм правову відповідальність за корупційні правопорушення, інформувати про основні положення українського законодавства щодо протидії корупції. Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції“. Протягом року Головний спеціаліст організаційного відділу секретаріату виконавчого апарату районної ради