Нагородження

                                                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                             Рішення районної ради

                                                                                                                             25 липня 2014 року №18

                                                                                    

ПОЛОЖЕННЯ

про Почесну грамоту районної ради

та Подяку районної ради

1. Почесна  грамота  районної  ради  (далі  -  Почесна  грамота) та Подяка районної ради (далі - Подяка) є  заохоченням за заслуги у сприянні реалізації  соціально-політичної та  економічної  політики  держави,  досягнення  в розвитку та проведенні  ефективної  діяльності  органів  державної  влади   та місцевого   самоврядування, успіхи   в  розвитку  народного господарства,  науки і культури,  освіти, охорони здоров'я, молоді  та   спорту,  високу  професійну  майстерність,  миротворчу, благодійну,  громадську діяльність,  особисті заслуги, виявлені під час захисту життя,  здоров'я,  прав і свобод громадян,  інтересів держави, суспільства і регіону в цілому,а також з нагоди державних свят, пам’ятних подій і ювілейних дат.

2.  Почесною грамотою або Подякою нагороджуються жителі Очаківського району та  громадяни  України  (у  виняткових  випадках - громадяни інших країн),  які зробили значний особистий внесок у сферах  діяльності,  зазначених у пункті 1 цього Положення.

3. Почесною грамотою або Подякою можуть нагороджуватися трудові колективи підприємств, установ і організацій, які зробили значний колективний внесок у зміцнення економічного, наукового та виробничого потенціалу району, розвиток соціальної і гуманітарної сфер.

4. Висунення осіб для нагородження Почесною грамотою або Подякою здійснюється гласно, за їхнім основним  місцем роботи, а осіб, які не працюють – органом місцевого самоврядування за місцем проживання.

5. Особу, трудовий колектив підприємства, установи чи організації може бути представлено до нагородження Почесною грамотою та Подякою один раз      на 2 роки.

ІІ. Порядок представлення до нагородження

Почесною грамотою та оголошення Подяки

1. Висування кандидатур для відзначення Почесною грамотою та Подякою здійснюється гласно на зборах трудового колективу підприємства, установи, організації, де працює особа,яку представляють до нагородження,  а осіб, які не працюють, – органом місцевого самоврядування за місцем проживання, про що робиться запис у клопотанні.

2. Клопотання про нагородження Почесною грамотою, Подякою подаються голові районної ради постійними комісіями районної ради, сільськими радами, районною державною адміністрацією, військовими частинами, громадськими організаціями, а також підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності не пізніше ніж за 15 днів до дати державного, професійного свята, визначної події, ювілею особи, підприємства, установи, організації, проведення заходів, з яким пов’язується відзначення.

3. Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:

на нагороджувану особу - характеристика, у якій зазначається прізвище, ім'я, по батькові у називному відмінку, дата, місяць і рік народження, посада  і місце роботи, відповідно до запису у трудовій книжці; стаж роботи (загальний, державної служби, роботи у відповідному колективі, на даній посаді); досягнення у професійній та громадський діяльності; підстави для нагородження.

          на трудовий колектив - характеристика, яка містить відомості про повну назву підприємства, установи чи організації, кількість працюючих, стислий перелік трудових, наукових чи інших досягнень колективу, що пропонується до нагородження, із зазначенням ювілейної дати, до якої приурочується нагода.

Характеристика підписується керівником підприємства, установи, організації або іншої структури яка його подає, або головою профспілкової організації та скріплюється печаткою.

4. У клопотанні про відзначення Почесною грамотою або Подякою обов’язково зазначається нагода, з якої порушується клопотання та дата святкування.

Одночасно від одного підприємства, установи, організації до нагородження можуть бути представлені до 5 осіб.

5. Документи, які подані з порушенням строків та інших вимог цього Положення, повертаються підприємству, установі, організації, які їх надіслали, із супровідним листом за підписом голови районної ради , заступника голови районної ради чи керуючого справами виконавчого апарату районної ради, керівника секретаріату.

6. Клопотання про відзначення Почесною грамотою та Подякою розглядається головою Очаківської районної ради.

7. Рішення про нагородження Почесною грамотою, оголошення Подяки приймається головою районної ради, шляхом видання відповідного розпорядження.

8. Проект розпорядження голови районної державної адміністрації щодо відзначення  Почесною грамотою та Подякою готує керуючий  справами виконавчого апарату районної ради, керівник секретаріату.

9. Почесна грамота та Подяка засвідчуються печаткою Очаківської районної ради.

10. Разом з Почесною грамотою та Подякою може вручатися цінний подарунок або грошова премія.

11. Вручення Почесної грамоти та Подяки проводиться головою районної ради або, за його дорученням, іншими уповноваженими особами,в урочистій обстановці в районній раді, за місцем роботи чи діяльності особи, яку нагороджують або за місцем проведення урочистих заходіві приурочується до загальнодержавних, галузевих професійних свят   та ювілейних дат, урочистих заходів у трудових колективах.

12. Відомості про нагородження Почесною грамотою та Подякою висвітлюються у засобах масової інформації району.

13. Відомості про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки заносяться до особової справи та трудової книжки заохоченого у встановленому чинним законодавством порядку.

14. Облік нагороджених здійснює керуючий справами виконавчого апарату районної ради, керівник секретаріату. Копія розпорядження про нагородження Почесною грамотою або Подякою надсилається за місцем роботи особи або трудового колективу.

15.  Втрачені відзнаки повторно районною радою не видаються.