Оприлюднення проектів регуляторних актів

 

1. Рішення від 14.09.2011р. № 6 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл Очаківського району»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл Очаківського району».
2. Рішення від 20.04.2012 р. № 8 «Про затвердження Правил загального водокористування в Очаківському районі»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил загального водокористування в Очаківському районі».
3. Рішення від 21.12.2012 р. № 7 «Про створення районної комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам на території Очаківського району»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту «Про створення районної комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам на території Очаківського району».

4. Рішення від 21.12.2012 р. № 8 «Про затвердження Положення про порядок використання природних рекреаційних ресурсів та надання рекреаційних платних послуг в Очаківському районі»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок використання природних рекреаційних ресурсів та надання рекреаційних платних послуг в Очаківському районі».
5. Рішення від 31.05.2013 р. № 2 «Про затвердження порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів та інших забудованих територій Очаківського району»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту
«Про затвердження порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів та інших забудованих територій Очаківського району».
6. Рішення від 26.07.2013 р. № 5 «Про затвердження Правил загального водокористування в Очаківському районі у новій редакції»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил загального водокористування в Очаківському районі у новій редакції».
7. Рішення від 20.12.2013 р. № 11 «Про затвердження Порядку списання майна спільної власності територіальних громад сіл Очаківського району»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту«Про затвердження Порядку списання майна спільної власності територіальних громад сіл Очаківського району».
8. Рішення від 14.03.2014 р. № 10 «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року №7 «Про створення районної комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам на території Очаківського району»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року №7 «Про створення районної комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам на території Очаківського району».
9. Рішення від 25.07.2014 р. № 14 «Про затвердження Правил користування підземними водозабірними спорудами в Очаківському районі у новій редакції».
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту«Про затвердження Правил користування підземними водозабірними спорудами в Очаківському районі у новій редакції».
10. Рішення від 25.07.2014 р. № 5 «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах Очаківського району та встановлення плати за навчання»
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах Очаківського району та встановлення плати за навчання».